בלוח כל ישראל.תוכלו עכשיו לפרסם מודעות בחינם.דירות למכירה,השכרה,רכב למכירה,דרושים,בעלי חיים,כלבים למכירה,למכירה יד2
<- הרשמה / כניסה לאתרקורס ייעוץ משכנתאות - רכשו מקצוע לחיים
 
האם כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות? במידה ואתם רואים את עצמכם מייעצים לזוגות צעירים, בנוגע לתמהיל המשכנתא המתאים, יכול להיות שזה המקצוע עבורכם. זמן הלימוד הנדרש עבור הלימודים הוא קצר יחסית, וההכשרה אינה דורשת מעבר של מבחנים מטעם המדינה.
קורס ייעוץ משכנתאות נועד עבור כל מי שרוצה לרכוש מקצוע לחיים. הקורס מתקיים ללא תנאי קבלה, והוא מאפשר לסטודנטים להתמחות באחד התחומים הכי חמים בשוק העבודה. ליועץ משכנתאות לימודים מאתגרים, מעשירים ויחסית קצרים לשאר המקצועות האקדמאיים במכללה. יועצי משכנתאות עוזרים לאלפי לקוחות מדי שנה, להגיש את הבקשות למשכנתא עבור הבנקים. היועצים עוזרים ללקוחות לבנות את תמהיל המשכנתא האידיאלי עבורם.
קורס ייעוץ משכנתאות, מכשיר אתכם לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה. כיום כל זוג צעיר שלוקח משכנתא, נעזר ביועצים מקצועיים בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה. היועצים עוזרים ללקוחות לנהל בצורה מתאימה את הבקשה לבנקים. לאחר מכן, הם בונים עבורם את תמהיל המשכנתא האידאלי עבורם. בהתאם לכך, היועצים יכולים לחסוך עבור הלקוחות סכומים משמעותיים בתשלומי הריבית על המשכנתא. יועצי משכנתא חייבים להכיר את כל העדכונים של השנים האחרונות. כמו כן, הם צריכים לדעת לעומק מהם מסלולי המשכנתא הנמצאים כיום בשוק. הם חייבים לדעת מהם החוקים והרגולציות בתחום, ומהם האפשרויות העומדות בפני הלקוח.
במכללת אורין שפלטר, יש לנו מסלול לימודים משולב עבור ייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי. בסיום תוכנית הלימודים במכללה, הסטודנטים מקבלים תעודת בוגר משולבת בשני המסלולים. מייד עם סיום הלימודים, בוגרי הקורס יכולים להתחיל לעבוד במסגרת הבנקים או במוסד פיננסי מתאים או לעבוד כעצמאים.
 הבוגרים של מכללת אורין שפלטר, מקבלים אישור להגיש בקשות מול הבנקים ולייעץ ללקוחות בתחום. במהלך הקורס תקבלו מחשבוני משכנתא ומחשבוני בדיקת זכאות, אותם תשמרו אתכם להמשך העבודה. לאחר התמקצעות בתחום ניתן לפתוח עסק פרטי. העבודה כשכירים היא מקפצה לעבודה כעצמאים, שם השמים הם הגבול מבחינת השכר ותנאי העבודה.

תוכנית לימודים והכשרה לעבודה

קורס ייעוץ משכנתאות נפרש על פני 15 מפגשים. תוכנית הלימודים בתחום כוללת הרצאות פרונטליות, סימולציות ותרגילים בנוסף לפרקטיקום והדרכה אישית. במהלך קורס יועץ משכנתאות של מכללת אורין שפלטר הסטודנטים מתרגלים עבודה מעשית באמצעות מחשבוני משכנתא ומחשבון לבדיקת זכאות. כך צוברים התלמידים ניסיון על ידי שימוש בכלים שישמשו אותם גם בעבודה השוטפת לאחר הלימודים. בנוסף לכך הם עוברים על כל מושגי היסוד בתחום המשכנתא, ולומדים לעומק על הקריטריונים לקבלת אשראי. קורס ייעוץ משכנתאות כולל לימוד מעמיק של כל המסלולים השונים, ושל כל ההלוואות לצורך המשכנתא. תוכנית הלימודים כוללת חומר רקע עשיר בנדל"ן, ובכל ההיבטים המשפטיים הדרושים לעבודה בתחום. אחד הנושאים המרכזיים הנלמדים במהלך הקורס הוא מיסוי וחוזים.
במהלך הקורס בייעוץ משכנתאות, אתם מקבלים הכשרה מעשית לעבודה. אחד מהדברים הכי חשובים הוא פגישת ייעוץ בבנק עם יועץ מומחה. אתם מתלווים לפגישה ולומדים הלכה למעשה איך הדברים עובדים בפועל. יועצי משכנתאות חייבים לבדוק שההכנסות של הלקוח אכן מאפשרות לו לעמוד בתשלומים. בנוסף לכך, עליהם לקחת בחשבון את המצב הפיננסי של הלקוח, ואת כל התוכניות שלו לעתיד.  ייעוץ משכנתאות מאפשר ללקוחות לחסוך כספים על תשלומי מיסים מיותרים, ולתכנן את העתיד בצורה נכונה. במסגרת פגישת הייעוץ, תראו בפועל איך הדברים עובדים ואיך היועץ פועל לטובת הלקוח.
במכללת אורין שפלטר, יש לנו כמה מסלולי לימוד במיוחד עבורכם. מסלול לימודים בשעות הערב עבור אנשים עובדים, ומסלול מקוון. הקורסים המקוונים מכילים את כל חומר הלימודים הנדרש. עוד לפני משבר הקורונה, לימודים מקוונים הפכו לחלק מרכזי בתוכנית הלימודים שלנו. הלימוד המקוון מאפשר לסטודנטים בעלי משפחה שעובדים במשרה מלאה, ולכל מי שלא יכול להתפנות ללימודים פרונטליים, לרכוש מקצוע לחיים.